چگونه کفش همواره تمیز داشته باشیم

چگونه تمیز کردن کفش

چگونه کفش همواره تمیز داشته باشیم

چگونه تمیز کردن کفش : میزان تمیزی و مرتب بودن پوشاک و کفش اولین چیزی است که در مرحله‌ی اول نزد کسانی که شما را می‌بینند مورد توجه می‌باشد و می‌تواند برداشت اولیه از شخصیت شما را تشکیل دهد . کفش‌هایی که به پا دارید تاثییر به سزایی در نمود خارجی شما نزد دیگران و تیپ و استایل شما دارد .
هر چقدر در این امر موفق‌تر باشید میزان جذابیت و اعتماد به نفس شما نیز به همان اندازه بالاتر می‌رود . کفش‌های براق و تمیز در نگاه اول از دید مخاطب برداشت مثبتی از تیپ و استایل شما را به مخاطب انتقال می‌دهد .
موضوعی که در این بین مطرح است این است که ما نمی‌توانیم هر بار که می‌خواهیم به مراسم و یا مجالسی برویم یک کفش نو بخریم . این موضوع از لحاظ اقتصادی نیز قابل قبول نمی‌باشد .پس به این نتیجه می‌رسیم که نگهداری و تمیز نگاه داشتن کفش امری ضروری و واجب در سلامت و عمر مفید کفش می‌باشد .
تمیز کردن کفش ها و نگهداری از آنها بسته به جنس آنها متغیر می‌باشد . امروز در این مقاله سعی بر این داریم تا راهنمای جامعی در رابطه با نگهداری و تمیز کردن کفش ها ، در اختیار شما قرار دهیم .

امروز در تارنمای کیف و کفش چرم پاتکان سعی بر این داریم تا راهنمای جامعی از نحوه صحیح تمیز کردن کفش در انواع متریال‌های موجود در بازار کفش را به شما همراهان همیشگی کفش پاتکان ارائه دهیم . با ما در این مقاله جذاب همراه باشید .

چگونه تمیز کردن کفش جیر

چگونه تمیز کردن کفش

جنس جیر را می‌توان به عنوان یکی از لطیف‌ترین متریال مورد استفاده برای تولید کیف و کفش دانست . برای تمیز کردن کفش های جیر ابتدا باید بوسیله‌ی یک فرچه تمیز و یا مسواک غبار روبی کرد ( اگر لکه‌ای روی کفش‌تان ایجاد شده بهترین گزینه برای تمیز کردن آن پاک‌کن سفید می‌باشد و اگر لکه بسیار غلیظ بود می‌توانید از پارچه‌ی سفید و سرکه‌ی سفید برای از بین بردن لکه استفاده کنید ) . پس از غبار روبی با یک اسفنج تمیز نم دار شروع به تمیز کردن سطح رویی کفش جیر خود کنید .
توجه : سعی کنید هنگام تمیز کردن از خیس کردن کفش‌های جیر به شدت خودداری کنید به این دلیل که خیس شدن باعث ایجاد لکه روی کفش جیر می‌گردد .

چگونه تمیز کردن کفش چرم

چگونه تمیز کردن کفش

کفش چرم خود را ابتدا با یک دستمال نم‌دار تمیز کرده . ( اگر لکه‌ای روی کفش می‌باشد آنرا با ترکیب پنجاه پنجاه آب سرد و سرکه سفید لکه زدایی کنید ) برای جلوگیری از خشکی و شکنندگی کفش چرم همواره از واکس و یا کرم مخصوص چرم استفاده کنید .
توجه : برای براق نگاه داشتن کفش‌های چرم بهترین گزینه وازلین می‌باشد .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : در مهمانی های رسمی چی بپوشم کلیک کنید

چگونه تمیز کردن کفش چرم صیقلی

چگونه تمیز کردن کفش

این جنس کفش‌ها به راحتی تمیز می‌شوند به این دلیل که بافت چرم کاملا شیشه‌ای و صاف است می‌توانید با یک دستمال کاغذی آغشته به شیشه پاک‌کن به راحتی کفش‌های خود را برق بیاندازید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : ویژگی کفش دخترانه کلیک کنید

چگونه تمیز کردن کفش پارچه‌ای

چگونه تمیز کردن کفش

اولین مرحله برای تمیز کردن کفش‌های پارچه‌ای غبار روبی سطح کفش می‌باشد که باید به خوبی با برس‌های جنس سخت این کار را انجام دهید . بعد از غبار روبی بوسیله برس می‌توانید آنها را به مدت نیم ساعت در ماشین لباسشویی قرار داده و با آب سرد آنرا بشویید و از تمیزی آنها لذت ببرید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : نکاتی که هنگام خرید کفش باید به آن دقت کنیم

چگونه تمیز کردن کفش های اسپرت دارای قسمت لاستیکی و توری

چگونه تمیز کردن کفش

برای تمیز کردن قسمت نواری و لاستیکی کفش‌های اسپرت می‌توانید از اسپری تمیز کننده کتانی و یا ترکیب آستون و آب سرد استفاده کنید . اگر نوار دور کتانی رنگی باشد باید از اسپری تمیز کننده استفاده کنید و اگر نوار آن سفید رنگ بود بوسیله‌ی پارچه‌ی تمیز و ترکیب آستون با آب سرد استفاده کنید ( از پاک‌کن سفید هم می‌توانید برای از بین بردن لکه‌های ایجاد شده در نوار لاستیکی کفش استفاده کنید ).
برای تمیز کردن قسمت توری کفش نیز می‌توانید از یک مسواک نم‌دار استفاده کنید و آنرا تمیز کنید( حتی می‌توانید بوسیله‌ی جاروبرقی نیز قسمت توری کفش را به خوبی گردگیری کنید )

چگونه تمیز کردن کفش آگ

چگونه تمیز کردن کفش

می‌توان اینگونه عنوان کرد که جنس کفش آگ همانند جیر می‌باشد اما با پرز بیشتر و این موضوع باعث لطیف‌تر شدن آن می‌گردد . در ابتدا همانند کفش جیر باید عملیات غبار روبی را انجام دهید ( اگر لکه‌ای وجود دارد آنرا با ترکیب پنجاه پنجاه آب و سرکه سفید و یک دستمال سفید لکه را پاک کنید ). همانند کفش جیر آنرا با یک اسفنج نم‌دار تمیز کنید ( بعد از هر بار پوشیدن این کفش برای از بین نرفتن فرم کفش داخل آنرا با روزنامه پر کنید ) .

برای ورود به صفحه فروشگاه کیف و کفش پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *