چگونه کفش های خودرا ضد آب کنیم

کفش ضد آب

چگونه کفش های خودرا ضد آب کنیم

چگونه کفش های خودرا ضد آب کنیم

یکی از محبوب‌ترین برندها در میان کفش‌ها، Convers است. برندی که سال‌های سال است جایگاه ویژه‌ای را برای خود در میان علاقه‌مندان به کفش‌های اسپرت دست و پا کرده است. جایگاهی نه تنها در میان نوجوانان و جوانان که حتی بسیاری که دیگر سنی از آنها گذشته است و با تقویت حس نوستالژیک خود نسبت به کفش‌های Convers کماکان یک جفت از آنها را به پا دارند.

نکته جالب در مورد این کفش‌ها این است که برای آنها فصل خاصی را نمی‌توان تعریف کرد، چرا که در هر فصلی از سال می‌توان آن را به پای بسیاری از جوان‌ها مشاهده کرد. اما از آنجا که جنش رویه این کفش‌ها از پارچه‌های برزنتی است، در فصل‌های پاییز و زمستان و به هنگام بارش باران و برف، مشکلاتی را برای صاحبان خود پدید می‌آورند.

برتردید شما هم جزو کسانی هستید که در طول عمر خود برای یکبار هم که شده، نمونه‌ای از کفش‌های با رویه پارچه برزنتی مثل کفش‌های Convers را به پا داشته‌اید. به همین دلیل با یک مشکل نسبتا همیشگی مواجه شده‌اید. مشکل نفوذ آب به درون کفش‌های‌تان. تصور کنید روزی را که کفش‌‌های پارچه‌ای خود را به پا کرده و بیرون می‌روید.

ناگهان در عین غافلگیری آسمان تیره و تار شده و ابرها شروع به بارش می‌کنند. چند دقیقه بعد احساس ناخوشایندی به شما دست می‌دهد و آن خیس شده جوراب‌ها و پاهای‌‌تان است. باران بر روی کفش‌های شما باریده و آب از طریق رویه کفش به درون آن رخنه کرده است. شاید در لحظه اول واکنش ابتدایی شما منصرف شدن از پوشیدن دوباره کفش‌های‌تان باشد.

البته که تصمیم درست و اصولی‌تر این است برای فصل پاییز و زمستان که باران و برف از آسمان می‌بارد، همچون لباس‌های تن‌تان کفش‌های ویژه فصل را انتخاب کنید. اما اگر شما هم از جمله طرف‌داران سینه‌چاک کفش‌های Convers و پارچه‌ای هستید و اصرار زیادی بر پوشیدن آنها حتی در هوای بارانی دارید، ما برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم. ضدآب کردن کفش‌ها.

کفش ضد آب

نظرتان در مورد ایده ضدآب‌کردن کفش‌ و مقاوم کردن آن در برابر خیس شدن و نفوذ آب به درون کفش چیست؟ ایده‌ای برای چنین مشکلی دارید؟ پیشنهاد ویژه ما برای ضد آب کردن کفش‌های پارچه‌ای بسیار ساده اما هیجان‌انگیز و کاربردی است. تنها وسیله‌ای که برای این تکنیک نیاز دارید، یک شمع است. بله درست دیده‌اید، شمع. البته ما شمع را برای پارافین مورد نیازمان احتیاج داریم. چرا که برای مقاوم کردن کفش در برابر نفوذ آب، پارافین را بگونه‌ای رنده کرده و بر روی رویه پارچه‌ای کفش می‌ریزیم. بعد از این مرحله با استفاده از یک سشوار قظعات پارافین موجود بر روی کفش را آب کرده تا در میان نسوج رویه پارچه‌ای نفوذ کند. تنها کافی است ویدیوی بارگذاری شده در این قسمت را مشاهده کرده تا بصورت کاملا تصویری با مراحل ضدآب‌کردن کفش‌‌ها آشنا شوید.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *