نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

جوراب و کفش مردانه و نحوه ست کردن آن : در دنیا مُد امروز جزئیات بیشتر از گذشته مورد توجه قرار می‌گیرد ، جزئیاتی که با کمی توجه به آنها می‌توانند کمک شایانی به استایل و تیپ ما بکنند . باید توجه داشته باشیم که کوچکترین نکات می‌تواند نقش کلیدی در استایل و تیپ ما ایفا کنند و بلعکس این قضیه نیز صدق می‌کند به این صورت که نادیده گرفت کوچکترین جزئیات می‌تواند از جذابیت تیپ و استایل شما بکاهد .
موضوعی که اکثر مردان به آن بی توجه هستند ، انتخاب یک جوراب مناسب با تیپ و استایلشان می‌باشد . به دیده‌ی خیلی از ما اینگونه با این موضوع برخورد میکنیم که هنگامی که جوراب‌ها توسط کفش احاطه می‌شوند پس چه لزومی دارد که به رنگ و جنس آن توجه کنیم ؟ اما این تئوری یک تئوری کاملا غلط در دنیای امروزی مُد می‌باشد . تصور کنید که شخصی جورابی به پا کند که هیچ تناسبی با کفش و شلوار انتخابیش ندارد ، آیا به نظر شما در ظاهر آن فرد چیزی اشتباه به نظر نمی‌آید ؟ اهمیت جوراب در استایل امروزی مردان و زنان بیش از گذشته می‌باشد و باید با آگاهی نسبت به یک انتخاب صحیح و درست انتخاب گردند .

امروز در تارنمای کیف و کفش چرم پاتکان سعی بر این داریم تا راهنمایی جامع در مورد نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه در اختیار شما همراهان همیشگی مجله‌ی پاتکان قرار دهیم . با ما در این مقاله‌ی آموزشی و جذاب همراه باشید .

قانون اول در نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

به هیچ عنوان از جوراب با رنگ سفید در استایل مجلسی و رسمی استفاده نکنید . بهترین موقع برای استفاده از جوراب به رنگ سفید هنگام ورزش کردن می‌باشد . سعی کنید از این رنگ جوراب هنگامی که به باشگاه ورزشی می‌روید استفاده کنید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : نحوه ست کردن کفش و جوراب زنانه کلیک کنید

قانون دوم در نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

همواره سعی کنید انتخاب اول و آخرتان جوراب‌های ساق بلند باشند . اگر از جمله کسانی هستید که جوراب‌های ساق کوتاه می‌پوشید وقت آن است که همین امروز یک جفت جوراب ساق بلند باکیفیت تهیه کنید . جوراب‌های ساق بلند به خوبی از ساق و مچ پایتان در برابر دیده شدن محافظت می‌کنند و ظاهری مرتب‌تر به شما می‌بخشند .

نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

قانون سوم در نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

سعی کنید همواره جوراب‌های خودتان را با شلوارتان ست کنید تا کفش . شاید این قانون ساده و پیش پا افتاده باشد اما رعایت آن بسیار بسیار مهم است . برای هر تونالیته رنگ شلواری که دارید یک جفت جوراب در آن تونالیته رنگ تهیه کنید .
توجه داشته باشید که با شلوارهای ساده تک رنگ جوراب‌هایی در رنگ مکمل آن و یا حتی طرح‌دار ( راه راه و یا شطرنجی ) بهترین گزینه است .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : موارد لازم برای کمد آقایان کلیک کنید

بهترین انتخاب برای شلوارهای تک رنگ ، جورابی با دو رنگ می‌باشد . یکی از مزیت‌های جوراب در دو رنگ کمک به تنوع استایل انتخابی شما می‌باشد ، به این دلیل که شما می‌توانید شلوارتان را متناسب با دو رنگ جوراب خود انتخاب نمایید .

نحوه ست کردن جوراب و کفش مردانه

به طور مثال در موارد لباس‌های رسمی برای محیط کاری بهترین گزینه جوراب‌های راه راه آبی و سورمه‌ای می‌باشد . به این دلیل که با هر طیف رنگ شلوار آبی به خوبی ست می‌شود .
اگر قصد دارید کمی متفاوت‌تر دیده شوید و محیط کاریتان هم نیمه رسمی می‌باشد ، جوراب‌هایی به رنگ‌های کاملا متضاد می‌تواند انتخاب جسورانه‌ای برای شما باشند .
یکی دیگر از مزایای استفاده از جوراب در دو رنگ این می‌باشد که به خوبی باشلوارهای طرح‌دار نیز ست می‌شوند .( البته در این مورد استثنایی وجود دارد به طور مثال اگر شما یک کت و شلوار راه راه به تن دارید و جوراب انتخابی شما نیز راه راه در همان طرح و رنگ کت و شلوار انتخابی شما می‌باشد، وجه و استایل شما چیز جالبی از آب در نمی‌آید .)
توجه بفرمایید که داشتن چند جفت جوراب با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع روش بسیار کم هزینه‌ای برای شیک بودن استایل شما می‌باشد .
اگر شما از آن دست افرادی هستید که همواره انتخاب‌های هوشمندانه و چالش بر انگیزی دارید می‌توانید رنگ جوراب‌های خود را با کراوات یا دستمال جیب کت یا دکمه سر آستین و یا آستر کت خود ست کنید و ظاهری شیک و جذاب داشته باشید .

برای ورود به صفحه‌ی فروشگاه پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *