مراحل تولید کفشهای دست دوز لویک

کفش لویک - مراحل تولید کفشهای دست دوز لویک

مراحل تولید کفشهای دست دوز لویک

مراحل تولید کفشهای دست دوز لویک

کفش لویک : وقتی که صحبت از طراحی و تولید کفش به میان می‌آید، کشور خاصی به ذهن‌تان متبادر می‌شود؟ البته زمانی که در مورد مد و صنعت مد در سطح وسیع و گسترده صحبت می‌کنیم، ناخودآگاه ذهن‌مان به کشورهایی چون ایتالیا و فرانسه سفر می‌کند. در این میان انگلیس نیز کشوری است که در این زمینه اعتبار خوبی را برای خود فراهم کرده است. بی‌شک همه ما به سخت‌گیری و سخت‌پسندی انگلیسی‌ها آداب‌دان آشنا هستیم. نکته‌سنجی و دقتی که در مورد پاپوش‌ها نیز اعمال می‌شود.

از این رو طراحی و تولید کفش در این کشور می‌تواند صنعتی نسبتا سخت، برخوردار از اصول و استاندارد ویژه‌ای باشد. حال تصور کنید که محور تولید، ساختن کفش‌های دست‌دوز باشد. از اینرو برای آشنایی بیشتر شما با فرآیند طراحی و تولید کفش‌های دست‌دوز، ویدیویی را در این بخش از تارنمای پاتکان بارگذاری می‌کنیم که تماشای آن به گسترش دید شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

در این ویدیو شما در کارگاهی حضور خواهید یافت که کفش را با دقت ویژه‌ای به صورت دست دوز تولید می‌کنند. موضوعی که در راس فعالیت‌های این کارگاه بیش از سایر موارد نگاه ما را به خود جلب می‌کند بکارگیری چرم طبیعی برای تولید کفش است که البته با در نظر گرفتن سخت‌گیری قابل حدس مشتریان این کارگاه در مورد کفش‌های تولیدی، کاملا قابل حدس می‌باشد. تهیه چزم طبیعی برخوردار از بهترین کیفیت، اولین گامی است که در جهت تولید محصول نهایی مرغوب در نظر گرفته می‌شود.

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : مطالعه مقاله‌ی چرا محصولات چرم کلیک کنید
کفش لویک - مراحل تولید کفشهای دست دوز لویککفش لویک – دست دوز – کفش لویک

گام بعدی شناخت سلیقه روز جامعه و طراحی بهترین طرح از کفش‌های مورد نظر مشتریان است. بعد از تهیه طرح هر کدام از کفش‌ها، قرایند اصلی که همانا تولید است، آغاز می‌گردد. برای انجام این مرحله از تولید در این کارگاه، بهترین و زبده‌ترین نیروها مشغول به کار هستند. نیروهایی که علاوه بر توانایی قردی، می‌بایست در هماهنگی کامل با یکدیگر قرار داشته باشد. چرا که تنها از این راه است که می‌توان به تولید یک جفت کفش مرغوب و باکیفیت امید داشت. بسیاری از مرد در صورت تمکن مالی ترجیح می‌دهند که کفش‌های دست‌دوز به پا داشته باشند.

چرا که این نوع از پاپوش‌ها در مقایسه با نمونه‌های ماشینی خود از کیفیت و دوام بهتر و بالاتری برخوردار هستند. اما به دلیل ماده اولیه اسفاده شده در آنها که بخش عمده آن چرم طبیعی است و همچنین سختی و زمان بیشتر ساخت و پرداخت، از قیمت به نسبت بالایی برخوردارند. از اینرو همه اقشار جامعه توان خرید این نوع کفش را ندارند. که همین دلیل باعث می‌شود کفش‌های دست‌دوز تا حدودی جزو محصولات پوشاکی لوکس و گران‌قیمت به شمار آیند. با تماشای ویدیوی بارگذاری شده در لذت طراحی و ساخت و پرداخت محصولی زیبا و باکیفیت خود را سهیم کنید.

برای ورود به صفحه‌ی فروشگاه کفش پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *