راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

چه زمانی می توان گفت که کیف چرم شما با کیفیت است ؟

در چرم سازی برای کیف های چرم همانطور که ساختن چرم بسیار جذاب است همان اندازه نیز پیچیده می باشد .
باید به این موضوع توجه داشت که برترین جنس کیف های چرم ،کمترین درز های ممکن را در چرم خود دارند .(به این دلیل که چرم های خوب از قواره های بزرگ چرم قیچی می خورند ) این مسئله کیفیت چرم و مقاومت آن را بالا می برد .
اگر این چرم ها با بند های تقویت کننده نایلون تجهیز شوند بعنوان چرم های ویژه و عایق استفاده می شوند .
علاوه بر این موضوعات کیف های چرمی خوب کیف هایی هستند که با دست ساخته شده اند و ظرافت خاصی دارند .
چرم دوزان واقعی همیشه لبه های کار خود را با دست صیقل می دهند و اگر چرمی نازک و یا صیقل نخورده باشد نشان از کیفیت پایین آن دارد .
از دیگر ویژگی های کیف خوب چرم لوازم جانبی آن نظیر زیپ خوب در آن است . اگر زیپ یک کیف چرمی با کیفیت ، از کیفیت مناسب برخوردار نباشد و زود خراب شود عملا استفاده از کیف را برای صاحب کیف مختل می کند . هنگام خرید کیف چرم به لوازم های جانبی آن نیز توجه فرمایید که جنس و کیفیت خوبی داشته باشند .
برای شناسایی یک زیپ خوب در کیف های چرمی میتوان به دندانه های آن توجه کرد . یک زیپ خوب و باکیفیت نباید دندانه هایش تیز باشند . زیپ های از جنس برنج بهترین نوع زیپ برای کیف های چرمی می باشد . در هنگام سنجش کیفیت زیپ به پارچه ی اطراف زیپ نیز توجه فرمایید و مطمئن شوید که شامل کیفیت خوب و محکم و دوخت قابل قبولی باشد . در آخر به ابعاد زیپ توجه کنید که آیا متناسب با کیف مورد نظر می باشد یا خیر ( از لحاظ بزرگی و کوچکی )

معرفی چند نمونه از کیف های چرمی محبوب نزد مردان

اکنون ما می دانیم چطور کیف های چرمی ساخته می شوند، زمان آن است که ما به برخی از محبوب ترین انواع کیف های مردانه که به شیوه زندگی هر فردی بستگی دارد بپردازیم و مدل هایی از کیف های مورد استفاده دانش آموز تا کسانی که صاحب کسب و کار می باشند.

کیف چرم پستچی


راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

وقتی صحبت از مُد پوشاک در مردان می کنیم نمی توانیم کیف های پستچی یا رودوشی را نادیده بگیریم . این نظیر کیف ها در اصل برای حمل اسناد و مدارک و کتاب و لب تاب و از این دست وسایلات مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار کارآمد می باشد و یکی از اصلی ترین عنصر های مُد امروزی مردان می باشد . سابقه تاریخی این کیف ها به عصر امپراتوری روم باز می گردد . این کیف ها کاملا مردانه و ظریف و عملی هستند .
با توجه به اینکه کیف های مختلف بر اساس مُد و نیاز های مردم در طول تاریخ دستخوش تغیرات شده اند ویژگی های ضروری کیف رودوشی یا پستچی بدون تغیر باقی مانده است . همانطور که می بینید این کیف ها از جمله کیف های کلاسیک می باشد . از این دست کیف ها به علت انعطاف پذیری بالا در مشاغل خاصی نیز استفاده می شود و بعضا بدون نیاز داشتن به آن در آراستن ظاهر فرد مصرف کننده نیز بکار می رود .
اگر می خواهید یک کیف پیام رسان چرمی برای خود خریداری کنید، چند عنوان می باشد که باید در نظر بگیرید، اول و مهمتر از همه، شما باید تصمیم بگیرید که با این کیف چه کاری انجام می دهید. آیا با خرید آن به شدت مورد استفاده شما قرار می گیرد؟ آیا شما در حال سفر با آن هستید؟ آیا این یک جایگزین کیف و یا لوازم جانبی زیبا است؟ بسته به پاسخ شما، اندازه، لوازم جانبی، رنگ و ویژگی های کیف چرمی متفاوت خواهد بود. علاوه بر چرم از بوم و نایلون و برزنت برای ساخت کیف های پستچی استفاده می شوند .
SELVAGGIO Messenger Bag & Backpack


راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

این کیف ها به قدری جادار و کارآمد هستند که به عنوان تعریف از آن می توان گفت شما می توانید کل زندگیتان را داخل این کیف جا دهید .با این کیف ها به راحتی می توان لب تاب ، اسناد و مدارک ، کتاب و سایر وسایل خود را به راحتی جا به جا کنید .
این دست کیف ها با بهترین چرم کامل دانه ساخته می شوند و به شما اطمینان می دهند که سالیان سال برای شما عمر می کنند و از ویژگی این کیف ها این می باشد که بسیار با مُد روز هماهنگ است .

SELVAGGIO Vintage Messenger/Briefcase Bag


راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

احتمالا تصور می کنید که این مدل کیف ها زنانه است ولی اشتباه می کنید ، با نگاهی دقیق به جزئیات آن می توان متوجه شد که کاملا مردانه است و در کشورهای اروپایی بسیار مورد استقبال است .

کیف سامسونت چرم برای مردان

وسیله ای بهتر از یک کیف سامسونت چرمی وجود ندارد که هم نیاز های حمل و نقل وسایلتان را برای شما رفع کنند و هم به قامت شما زیبایی فوق العاده ای ببخشند . این کیف ها بسیار زیبا و سبک هستند . طراحی داخلی آن به نحوی طراحی شده که شما همزمان هم لب تابتان و هم وسایل دیگرتان را جا به جا کنید .
در حال حاضر بیشتر سرمایه داران ، مدیران اجرایی و دانش آموزان و سایر مدیران مشاغل جزو مشتریان این نظیر کیف ها می باشند . در ساخت این کیف ها به قدری توجه به سبکی آن می کنند که شما با استفاده از این کیف ها اصلا دچار گردن درد و شانه درد نمی شوید

کیف چرمی لب تاب برای مردان


این کیف ها از آن دست کیف هایی می باشند که شما با آن به جلسات مهم می روید . از بهترین چرم ممکن ساخته می شوند و ساختاری جامد دارند که دلیل آن محافظت بیشتر از لب تاب شما می باشد .

کیف چرمی دست دوز


یکی از با کیفیت ترین کیف های چرمی که هم مقاومت بالایی دارند و هم ظرافت زیبایی . این کیف از آن دست کیف هایی است که شما می توانید به راحتی با ارزش ترین وسایلتان را داخل آن بگذارید و با خیال آسوده آنها را جابه جا کنید .

کوله پشتی چرمی برای مردان

کوله پشتی چرم یکی از پرمخاطب ترین کوله پشتی های موجود در بازار می باشد . بسیار زیبا هستند و بسیار سبک . وقاری زیبا به شما می بخشند و دیسیپلین شما را حفظ می کنند .
بیایید با هم چند نمونه از مدل های جرمی کوله پشتی را مرور کنیم :

کوله پشتی چرمی دست دوز

راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

این نوع کوله پشتی ها از ترکیب کنف و چرم ساخته می شوند . این ترکیب باعث استحکام بیشتر کوله پشتی می شود و در حمل و نقل نیز احساس راحتی و سبکی به مصرف کننده می دهد . اگر می خواهید وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگر جا به جا کنید یکی از بهترین انتخاب ها ، این کیف می باشد . این کوله ها دارای بند قابل تنظیم ، جیب های داخلی کارآمد و جیب های بیرونی بزرگ می باشد .
کوله پشتی چرم ایتالیاییدر مقاله های قبلی عنوان شد که چرم ایتالیایی یکی از برترین چرم های جهان می باشد . این کوله از چرم ایتالیایی ساخته شده است .
با نگاهی به درخشش منحصر به فرد محصول و ظاهر نرم، می توانید بلافاصله به تفاوت آن پی ببرید .
بسیار راحت و شیک، ظرفیت حمل بالا از ویژگی های این محصول است . این کوله با چرم ایتالیایی سالیان سال برای شما عمر می کنند بدون اینکه کیفیت آن کم شود .

Leather Duffle Bags for Men

راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

این کیف ها مخاطبان خاص خودش را دارد به این دلیل که در ابعاد و اندازه های کامل می آیند .
این کیف ها بطور کلی برای حمل و نقل وسایل ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند و اگر جنسشان از چرم باشند مقاومت و زیبایی بسیار بالایی دارند . حتی اگر برای مسافرت لوازمی متناسب با ابعاد این کیف دارید می تواند گزینه ی خوبی برای حمل وسایل برای مسافرت نیز باشد .

 Leather Tote Bags for Men


راهنمای انتخاب کیف چرمی برای مردان (قسمت دوم)

یکی از عجیب ترین کیف های مردانه که اگر به چند سال قبل برگردیم متوجه می شویم که هیچ مردی سمت این قبیل کیف ها نمی رود اما به هر تقدیر دنیای مُد رو به کامل شدن می رود و در این دنیا همه چیز ممکن است حتی استفاده از این قبیل کیف ها .
در سال های اولیه اضافه شدن این مدل کیف ها به دسته ی کیف های مردانه کمتر کسی به سمت این کیف ها چذب می شد اما دنیای مُد به دنیا فهماند که این کیف ها بسیار مناسب مردان است . کم کم استفاده از این دست کیف ها در کشورهای توسعه یافته اروپایی مُد شد بطوری که امروزه مشتریان زیادی برای این کیف ها وجود دارد .

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *