در مهمانی های رسمی چی بپوشم ؟

چی بپوشم ؟

در مهمانی های رسمی چی بپوشم ؟

احتمالا برای هر کدام از ما پیش آمده است که در حین انتخاب لباس برای مهمانی‌های دوستانه ، ضیافت‌ها و جشن‌ها با سوال چی بپوشم ؟ مواجه شده باشیم . حالا اگر پای خانم‌ها در میان باشد این موضوع اهمیت ویژه‌ای پیدا خواهد کرد . شرایط انتخاب لباس مناسب وقتی سخت‌تر می‌گردد که ما برای مهمانی‌های رسمی می‌خواهیم یک انتخاب دقیق و درست داشته باشیم . لباسی که ما را در ایده‌آل ترین شکل ممکن نشان دهد و مناسب فضایی که میخواهیم در آنجا بدرخشیم باشد . با انتخابی دقیق در پوشاک و کفش خود در بهترین و ایده‌آل ترین فرم خود در مهمانی های رسمی حاضر شویم و از مناسب بودن پوشش خود اعتماد به نفس اولیه برای حضور در این مجالس را بدست آوریم . امروز ما بر این شدیم که تحت مقاله‌ای کامل ساز و کار پوشش مناسب ، باید ها و نباید ها ، نحوه صحیح آرایش صورت ، انتخاب کفش مناسب ، رنگ لباس مناسب ، چگونگی استفاده از اکسسوری‌های مناسب در مهمانی های رسمی را به شما همراهان همیشگی کفش چرم پاتکان ارائه دهیم . با ما در ادامه مقاله‌ی جذاب امروز همراه باشید .

امروز در تارنمای کیف و کفش پاتکان سعی بر این داریم که راهنمای جامعی از طرز صحیح رعایت آیتم‌های مهم در نحوه انتخاب لباس مناسب برای مهمانی‌های رسمی به شما همراهان همیشگی کفش پاتکان ارائه دهیم .

چی بپوشم ؟

چی بپوشم ؟ آرایش غلیظ ممنوع

شرط اول برای اینکه ظاهری رسمی و چشم نوازداشته باشیم این است که از آرایش غلیظ و ماتیک‌هایی نظیر نارنجی و سرخابی مانند مناسب این مراسم‌ها نمی‌باشد . سعی کنید آرایش چشم خود را ساده انجام دهید و با رژ لب کلاسیک قرمز آن را تکمیل کنید . حتی می‌توانید این موضوع را برعکس انجام دهید روی آرایش چشم‌های خود بیشتر کار کنید و با ماتیکی با تن رنگ گوشتی ایجاد تعادل در صورت خود نمایید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : در بهار چه رنگی بپوشیم کلیک کنید

چی بپوشم ؟

چی بپوشم ؟ موهای صاف و نرم

برای مجالس رسمی بهترین گزینه برای شما موهایی صاف و یا حالت دار است عموما در این مراسمات رسمی موهای صاف و حالت‌دار موجه‌تر و رسمی‌تر از موهای فر و موج دار می‌باشد .

چی بپوشم ؟

چی بپوشم ؟ کفش پاشنه دار

هر چقدر هم که مخالف وجود کفش‌هایی با پاشنه‌های بلند در پوشش خود باشد باید این اصل را قبول کنید که هیچ کفشی به اندازه‌ی کفش‌های پاشنه بلند استایل خانم‌ها را رسمی نمی‌کند . بهترین گزینه برای کفش‌های پاشنه بلند برای داشتن یک استایل رسمی ، رنگ مشکی می‌باشد تا شما را از سوال همیشگی چی بپوشم ؟ راحت کند . توجه داشته باشید که برای سالم ماندن این دست کفش‌ها بعد از هر بار استفاده آنها را تمییز و در جعبه‌شان قرار دهید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : نحوه صحیح راه رفتن با کفش پاشنه بلند کلیک کنید

چی بپوشم ؟

چی بپوشم ؟ کیف دستی

یکی از اصلی‌ترین آیتم‌ها برای اینکه استایل رسمی در مجالس پیدا کنیم وجود کیف دستی در تیپ شماست . یک کیف مجلسی زیبا بخرید و فقط از آن در مهمانی‌های خاص استفاده کنید تا همواره تمییز بمانند و بعد از هر بار مصرف آنها را تمییز کرده و داخل کمد قرار دهید .

چی بپوشم ؟ اکسسوری

همواره در استایل‌های رسمی خود وجود اکسسوری‌ها را لحاظ کنید و هیچ‌وقت وجود آنها و اهمیت آنها در تیپ و استایل خود دست کم نگیرید . رنگ طلایی به نسبت نقره‌ای کلاسیک تر بوده .

چی بپوشم ؟ دامن

دامن‌های کلوش ، راسته‌ی شُل ( تا پایین زانو ) ، پیلی دار ، میدی ( تا نیمه‌ی ساق پا ) که یکی از آیتم‌های اصلی و مورد علاقه خانواده‌های اشرافی می‌باشد . این دست دامن‌ها یکی از مطمئن‌ترین انتخاب‌ها برای مهمانی‌های رسمی می‌باشد . می‌توانید آنها را با یک پیراهن توتم ساده بپوشید و تیپ خودتان را با بلیزر کامل کنید .

چی بپوشم ؟ شلوار پارچه‌ای

شلوار پارچه‌ای به نسبت به دامن ظاهری عادی‌تری دارند . اگر از طرفداران دامن نیستید ،می‌توانید یک شلوار پارچه‌ای زیبا انتخاب کنید و هنگام حاضر شدن در مجالس رسمی حتما توجه داشته باشید که یک کت پارچه‌ای نیز به همراه خود داشته باشید .

برای ورود به صفحه‌ی فروشگاه کفش پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *