در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم : الهام گرفتن از طبیعت همواره در وجود هر انسانی نهفته است ، هر چند که با ورود تکنولوژی این ارتباط کمرنگ‌تر گشته است اما همواره ذات ما خواهان بازگشت به طبیعت برای گرفتن انرژی زندگی می‌باشد .

با این همه تاثیر گرفتن از طبیعت چرا پوشاک‌مان را با رنگ‌های چشم نواز طبیعت هماهنگ نکنیم ؟ تزریق اندکی رنگ با الهام گیری از طبیعت به کمد پوشاک‌مان می‌تواند سمبلی از رسیدن گل‌های بهاری باشد .

در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم : رنگ قرمز گوجه‌ای

یکی از طیف‌های آتشین رنگ قرمز که بیانگر شور و انرژی است . این رنگ حاوی مقداری از تُنالیته رنگ نارنجی می‌باشد . شاید با تماشای این رنگ اولین چیزی که به ذهن برسد این است که این رنگ نمایانگر ذهنیه یک رقص شاد در مجالس باشد . استفاده از این رنگ در استایلتان باید در قالب رنگ اصلی باشد و دیگر متعلقات باید با آن ست و هماهنگ گردد . پوشیدن یک جفت کفش کلاسیک مشکی با این ست رنگ استایل جذاب شما را تکمیل می‌کند .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : انتخاب رنگ با الهام از طبیعت کلیک کنید

در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم : رنگ قرمز گیلاسی

این رنگ به علت وجود تُنالیته‌ی بالای رنگ قرمز مظهر عمق بخشیدن به رابطه‌ها بوده .
استفاده از این رنگ در استایلتان باید در قالب رنگ اصلی باشد و دیگر متعلقات باید با آن ست و هماهنگ گردد . پوشیدن یک جفت کفش کلاسیک مشکی با این ست رنگ استایل جذاب شما را تکمیل می‌کند . به کمک این رنگ می‌توانید ترکیب جذابی از شیک ، حرفه‌ای و مدرن بودن را به نظاره گرانتان القا کنید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : تاثیر کفش روی راه رفتن انسان کلیک کنید

در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم : رنگ زردچوبه‌ای

طراحان مُد این رنگ جذاب را نمایانگر فصل بهار می‌دانند زیر معتقدند که در این رنگ همان انرژی زندگی بخشی بهار به طبیعت وجود دارد . رنگ گرمی که تداعی بخش خورشید است .

طیف‌های این قبیل رنگ‌ها به خوبی با شلوارهای گشاد و دامن ست می‌شوند و با پوشیدن یک جفت کفش به رنگ کرم یا قهوه‌ای به حد کمال خود می‌رسند . همچنین ترکیب این رنگ با یک جفت کفش سفید ترکیبی فوق‌العاده جذاب می‌باشد .

در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم : رنگ مرجانی

سرزنده ، با طراوت و پویا از نشانه‌های پوشیدن پوشاک به رنگ دل‌فریب مرجانی است . وجود تناژهایی به رنگ طلایی و پرتغالی این رنگ را یکی از اصلی‌ترین پرچم‌داران رنگ امسال بهار کرده است . اگر سراغ پیراهنی به رنگ مرجانی می‌روید بهترین گزینه برای آن پوشیدن یک شلوار جین روشن و یک کفش به رنگ روشن می‌باشد .

در بهار چه رنگی بپوشیم

در بهار چه رنگی بپوشیم : رنگ خزه‌ای

این رنگ تداعی بخش احترام دنیا و صنعت مُد به طبیعت است . این رنگ ورژن پررنگ سبز ساقه فلفلی می‌باشد و با یک جفت کفش کلاسیک مشکی ست می‌شود .

در بهار چه رنگی بپوشیم


در بهار چه رنگی بپوشیم : رنگ زرد طلایی

این رنگ به تازگی یکی از رنگ‌های محبوب ستارگان هالیوودی بوده و به رنگ خردلی تکیه زده است . رنگی شاد و گرم که در هر حالی فوق‌العاده به نظر می‌رسد فرقی ندارد یک کت زنانه باشد یا یک پیراهن در هر حالی جذاب است . این رنگ در بهار امسال حسی از یک هیجان مثبت و انگیزش را فریاد می‌زند .

برای ورود به صفحه‌ی فروشگاه کیف و کفش پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *