خصوصیات کفی طبی

خصوصیات کفی طبی

خصوصیات کفی طبی

حتما برایتان پیش آمده که ببینید که کسی از اطرافیانتان دچار درد در ناحیه کف پای خود شده باشد که از آن می‌توان به عنوان یکی از دردهای معمولی کف پا نام برد اما می‌توان با استفاده از یک کفی مناسب و استاندارد از بروز دردهای این چنینی در ناحیه کف پا جلوگیری کرد . عموما دردهای این چنینی در ناحیه کف پا در افرادی نظیر دوندگان ، کسانی که در طول روز مدت زیادی را سر پا می‌ایستند ، کسانی که مدت زیادی کفش به پا دارند و… و حتی کسانی که در طول روز فعالیت کمی دارند نیز رخ دهد .
قوس کف پا از انتهای انگشتان پا شروع شده و تا پاشنه‌ی پا ادامه دارد و دارای نقش مهمی در فعالیت های روزانه فرد می‌باشد که اگر این محیط به خوبی توسط کفی مناسب پشتیبانی نشود باعث بروز درد در فرد می‌گردد .
در هنگام بروز درد و یا برای جلوگیری از این قبیل دردها بهتر است که شما در انتخاب‌های خود سراغ کفش‌هایی روید که دارای کفی طبی و ساختاری طبی باشند که علاوه بر حفاظت از کف پای شما ، بساط راحتی شما را در هنگام امور روزانه فراهم آورد .

امروز در تارنمای کفش پاتکان سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی خود خصوصیات یک کفی مناسب برای کفش‌های شما را در قالب یک مقاله‌ی جامع ارائه دهیم . با ما در این مقاله‌ی جذاب همراهی کنید .

خصوصیات کفی طبی

محل قرار گیری کفی طبی در داخل کفش و زیر پای فرد می‌باشد که وظیفه‌ی اصلی آن محافظت از پا بوده به این شکل هنگامی که روی پای خود ایستاده‌اید و یا قدم میزنید فشار حاصله از بدن شما توسط کفی طبی به صورت یکنواخت ( فشار وارده را بین اعضای مختلف کف پا پخش می‌کند که مانع از فشار بر یک نقطه خاص می‌گردد ) به زمین منتقل می‌کند و همچنین اصطکاک‌ها و ضرباتی که حین قدم زدن از سوی زمین به پای شما وارد می‌شود را کنترل و یا دفع می‌کند . در بازار امروزی مدل‌های متنوعی از کفی‌ها با عملکرد مختلف تولید و بازار عرضه می‌شود که یکی از پر مخاطب ترین کفی‌های تولید شده کفی‌های ارتوپدی می‌باشد که به خوبی مسیر خود را در کفش‌های امروزی یافته است .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : با کفش تنگ خود چکار کنیم

کفی‌های ارتوپدی

یکی از پرطرفدارترین کفی‌های موجود در بازار همین کفی‌های ارتوپدیک می‌باشد که به آن محافظ گودی کف پا نیز گفته می‌شود این مدل از کفی‌ها ساختاری سخت و محکم دارد و به توازن توزیع وزن بدن بر روی پاها کمک می کند. استفاده از این کفی‌ها باعث می‌شود ضربه های وارد به پا ناشی از دویدن و راه رفتن توسط این قابل کنترل باشند و آسیبی به پای فرد وارد نکنند .

خصوصیات کفی طبی

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : تاثیر خار پاشنه

دلایلی که باید از کفش طبی و کفی طبی استفاده کنید

اگر شما کارتان به گونه‌ای است که باید زمان زیادی کفش به پا داشته باشید و یا سر پا هستید ، بهترین گزینه برای شما کفش طبی همراه با کفی‌های طبی می‌باشد که باعث کاهش فشار به کف پا و جلوگیری از دردهای احتمالی می‌شود .
اگر شما درگیر پینه‌ی پا ، عرق بیش از حد ، دردهای روزانه‌ی پا هستید حتما از کفی‌های طبی استفاده نمایید .
استفاده از کفی‌های طبی باعث جلوگیری از صافی کف پا و یا کف پای گود در کودکان می‌شود .
افرادی که دارای دیابت و آرتروز و حساسیت‌های این چنینی دارند باید از کفی‌های مخصوص طبی با دستور پزشک استفاده کنند .
افرادی که ورزش‌هایی که مستقیم با پا درگیرند برای جلوگیری از فشار و شوک وارده به پا بواسطه ورزش ، باید از کفی‌های مخصوص طبی استفاده نمایند .

امروزه کفش پاتکان مفتخر به تولید کفش‌ طبی دارای کفی طبی مناسب و استاندارد و رویه‌ای مقاوم از جنس چرم طبیعی و مرغوب گاوی می‌باشد که ضامن سلامت پاهای شما همراهان همیشگی این مجموعه تولیدی می‌باشد .

برای ورود به صفحه‌ی فروشگاه کفش پاتکان کلیک کنید


اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *