تولید صندل چرم

تولید صندل چرم

تولید صندل چرم

تولید صندل چرم ( فلیپ فلاپ ) : می‌توان اینطور توضیح داد که مهمترین عناصری که برای انتخاب یک جفت کفش در نظر می‌گیریم راحتی و آسودگی پاهایمان می‌باشد . عنصری که به هیچ وجه نباید از آن غفلت نمود . رعایت نکردن این موارد می‌تواند در طولانی مدت باعث انواع بیماری‌ها و حتی دفرمه شدن پاهای فرد گردد .
از این رو فعالین صنعت کفش نیز در طراحی ابتدایی خود تمام تلاش خود را جهت تولید محصولی با کیفیت و با حداکثر راحتی و آسودگی به کار می‌بندند .
از دیرباز انسان برای مراقبت کردن از پای خود ( به دلیل حساس بودن پوست کف پا ) از قابل دسترس ترین متریال همانند پوست درختان ، علف های بافته شده ، برگ های گیاهان ، پوست حیوانات که بوسیله تسمه به پا بسته می‌شدند ، استفاده می‌کردند .

صندل چرم تابستانه

بهترین زمان برای استفاده از صندل‌های چرم و طبی اواخر فصل بهار و فصل تابستان می‌باشد . صندل چرم بهترین گزینه برای طی نمودن مسافت‌های کوتاه و بلند در فصل تابستان می‌باشد به این دلیل که با نداشتن رویه عملیات تنفس در پا را به حداکثر خود می‌رساند ، با داشتن یک کفی مناسب طبی به خوبی از کف پای شما محافظت کرده و به خوبی وزن بدن را به طور مناسب و یکنواخت در کلیه سطوح پخش کرده و به زمین انتقال می‌دهد . از دیگر مزایای استفاده از صندل چرم در فصل تابستان ، جلوگیری از تعرق پا می‌باشد که این موضوع خود مانع بو گرفتن پا در صندل می‌شود .

تولید صندل چرم - چرم تبریز پاتکان

این مقاله جذاب را از دست ندهید : نحوه ساخت صندل چرم

طراحی در تولید صندل چرم

می‌توان اینطور عنوان کرد که طراحی یک جفت صندل به اندازه ی طراحی یک جفت کفش مردانه و یا زنان چرم ویژه و مهم است . دقیقا به همین دلیل می‌باشد که صندل های چرمی طی سالیان اخیر توانسته اند جایگاه ویژه‌ای را در عرصه صنعت تولید کفش به خود اختصاص دهند . از آنجا که چرم تمامی ویژگی های یک پاپوش استاندارد و سالم را در خود دارد استقبال ویژه ی مردم کاملا توجیه می شود .
در راستای همین استقبال ویدئویی را در تارنمای پاتکان بارگزاری کرده ایم که شیوه ی طراحی و ساخت یک جفت صندل چرم (طرح فلیپ فلاپ ) زیبا و راحت را به شما آموزش می دهد . با ما در این ویدئوی آموزشی جذاب همراه باشید .

برای ورود به صفحه فروشگاه کفش پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *