تشخیص کفش ارجینال از فیک

تشخیص کفش ارجینال از فیک

تشخیص کفش ارجینال از فیک

کفش ارجینال : در بازار رنگارنگ و متنوع کفش امروزی یکی از چالش‌های پیش روی خریداران این موضوع می‌باشد که چطور کفش‌ارجینال را از کفش غیر ارجینال یا به اصطلاح فیک تشخیص دهند . این موضوع که بیشتر مصرف کنندگان سعی بر این دارند جنسی که می‌خرند ارجینال و اصل باشد حق طبیعی هر خریداری می‌باشد اما با بازار امروزی موجود در ایران و واردات‌های گوناگون به شکل قانونی و غیر قانونی و از همه این‌ها مهمتر وجود اجناس فیک در بازار که گریبان گیر اکثر بازارهای زنده‌ی دنیا می‌باشند ، تشخیص جنس اصل و ارجینال تا حد بسیار زیادی دشوار به نظر می‌رسد .

می‌توان از کفش به عنوان محصولی که اکثر مخاطبان به دنبال خرید مارک ارجینال آن می‌باشند نام برد . احتمالا تجربه‌ی این موضوع را داشته‌اید که برای خرید محصولی نظیر کفش به مغازه‌های گوناگونی سر زده باشید و یک جنس خاص همراه با مارک آن قیمت‌های متنوعی داشته باشند ( بطور مثال مغازه‌ای کفش چرم روبرتو را پانصد هزار تومان قیمت می‌دهد و مغازه‌ی دیگر چهارصد هزار تومان و مغازه‌ی دیگر ششصد هزار تومان ) و در جواب سوال چرا هر مغازه‌ای قیمت متنوعی می‌دهد شما از هر کدام از فروشندگان مغازه پرسیده‌اید جوابی جز مغازه‌ی دیگر عادل نیست و جنس آنها اصل نمی‌باشد شنیده‌اید که بیشتر باعث سردرگمی شما گردیده است .

امروز در تارنمای کیف و کفش چرم پاتکان سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی کفش پاتکان نحوه تشخیص کفش ارجینال و اصل از کفش فیک و غیر ارجینال را تحت عنوان مقاله‌ای جذاب ارائه دهیم . با ما در این مقاله‌ی جذاب همراه باشید .

تشخیص کفش ارجینال از فیک

امروزه تمییز دادن کفش‌های ارجینال از فیک به ظاهر کار بسیار دشواری به نظر می‌رسد اما اگر به عنوان خریدار کمی اطلاعات داشته باشید متوجه می‌شوید که کفش‌های فیک و غیر ارجینال و حتی کپی نیز یک جای کارشان ایراد دارد و شما می‌توانید با کمی دقت متوجه این موضوع گردید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : ترند کیف زنانه سال 98 کلیک کنید

تشخیص کفش‌ارجینال از فیک – قیمت کفش

تشخیص کفش ارجینال از فیک

یکی از مهمترین گزینه‌ها برای اینکه جنس فیک را از جنس اصل تشخیص دهید موضوع قیمت آن می‌باشد . کافی است شما قبل از خرید از سایت رسمی آن شرکت قیمت اصلی آن را مشاهده کنید بدین ترتیب شما به راحتی از حدود قیمت کفش‌ارجینال با مطلع می‌شوید و هنگام مراجعه به مغازه هنگامی که فروشنده ادعا کرد این کفش ارجینال می‌باشد با پرسیدن قیمت آن می‌توانید تا حدودی به ارجینال بودن آن پی ببرید ( اگر شما کفشی را در سایت شرکت اصلی تولید کننده آن  یک میلیون تومن قیمت کردید و مغازه دار در ادعا اینکه این کفش‌ارجینال می‌باشد و قیمت آن پانصد هزار تومن می‌باشد می‌توانید با برآورد صحیح قیمت ارجینال و فیک بودن آن پی ببرید ).

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : چگونه کفشی همواره تمیز داشته باشیم کلیک کنید

تشخیص کفش ارجینال از فیک – بارکد کفش

تشخیص کفش ارجینال از فیک

با توجه به بزرگ بودن شرکت‌های برند اغلب مشخصات کامل و جامع کفش را تحت عنوان بارکُد بر روی جعبه‌ی کفش ( همچنین زیر زبانه کفش ) درج می‌کنند که شما با داشتن یک نرم افزار کم حجم بارکد خوان بر روی گوشی همراه خود به راحتی می‌توانید به این مشخصات دسترسی داشته باشید . با این روش می‌توانید به راحتی از فیک بودن و یا نبودن محصول انتخابی خود آگاه گردید .

تشخیص کفش ارجینال از فیک

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : انتخاب کفش مناسب زنانه کلیک کنید

تشخیص کفش‌ارجینال از فیک – ویژگی فنی کفش

یکی از بهترین روش برای تمییز دادن کفش فیک و ارجینال از یکدیگر ویژگی‌هاتی فنی محصول انتخابی می‌باشد . در دنیای امروز که همه امور و اطلاعات به راحتی در سطح وب قابل دریافت می‌باشد شما می‌توانید با سرچ کردن نام محصول در فضای وب از مشخصات و ویژگی‌های محصول انتخابی خود مطلع شوید . قبل از خرید خود حتما درباره‌ی محصول مورد نظر مطالعه کنید تا در هنگام خرید با دانشی کامل برای خرید محصول مورد نظر خود پا به فروشگاه بگذارید .

نکته‌ای که باید در هنگام خرید و مطالعه مشخصات فنی محصول رعایت کنید ، توجه به جزئی‌ترین و ریزه کاری‌ترین مشخصات می‌باشد . به عنوان مثال در تولید کفش نایک مشکی شاید چندین رنگ متنوع از آن مدل نیز تولید شود اما چیزی که در همه‌ی این رنگ‌بندی‌ها غیر قابل تغییر است نوشته‌های ریز و درشت روی سطح آن می‌باشد ( به این صورت که یک کفش نایکی مشکی را در نظر بگیرید که در سمت راست و انتهای کفش آن یک نوشته‌ای دارد ، حالا همان مدل کفش در رنگ قرمز نیز باید سمت راست و انتهای کفش همان نوشته را داشته باشد . )

تشخیص کفش ارجینال از فیک

موضوع دیگری که باید در هنگام بررسی و مطالعه ویژگی فنی محصول به آن توجه کنید نحوه‌ی دوخت آن می‌باشد . شرکت‌های بزرگ به کوچکترین ریزه کاری‌های دوختی محصول نیز توجه می‌کنند و سعی می‌کنند همه قسمت‌های مختلف کفش از دوختی یکسان و مرتب برخوردار باشد . بنابراین شما هیچ نامرتبی‌ای در دوخت کفش‌ها مشاهده نمی‌کنید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : انواع دکمه سرآستین کلیک کنید

تشخیص کفش ارجینال از فیک

موضوع آخری که در مقاله‌ی امروز در آن مورد بررسی قرار می‌گیرد توجه به انتخاب فروشگاه مناسب برای خرید می‌باشد . اگر شرکت تولید کننده خرید اینترنتی قرار داده بود که بهترین گزینه می‌باشد که بدون اتلاف وقت و انرژی و شک کردن به فیک بودن و نبودن آن می‌توانید مطمئن‌ترین راه را برای خرید جنس ارجینال انتخاب کنید . اگر شما از آن دست خریدارانی هستید که حتما باید هنگام خرید محصول را از نزدیک لمس کنید اولین گزینه فروشگاه‌های معرفی شده همان شرکت می‌باشد و اگر نبود بهترین گزینه فروشگاه‌های معتبری می‌باشند که قبلا از آنها خریداری کرده‌اید و به آنها اعتماد دارید و یا به فروشگاه‌هایی مراجعه کنید که دوستان و آشنایان نزدیک خود آنها را تجربه کرده‌اند و به شما پیشنهاد می‌دهند .

برای ورود صفحه‌ی فروشگاه کفش پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *