ترند کیف زنانه سال 98

ترند کیف زنانه سال 98

ترند کیف زنانه سال 98

کیف زنانه سال 98 : همواره شروع سال جدید نویدبخش نو شدن و تغییرات می‌باشد و همه‌ی ما با مشاهده‌ی تغییراتی که در طبیعت اتفاق می‌افتد به دنبال این موضوع هستیم که تغییری در رفتار ، عملکرد و حتی تیپ و استایل خود دهیم . کسانی که همواره گوش به زنگ تغییرات دنیای مُد هستند به دنبال ترندهای جدید این صنعت شگفت انگیز می‌باشند تا بتوانند با اطلاع از آنها تیپ و استایلی به روز و هماهنگ با دنیای مُد داشته باشند . یکی از المان‌های جذابیت در تیپ و استایل خانم‌ها کیف و اکسسوری‌هایی هست که با خود همراه دارند . می‌توان با دانستن مُد روز با یک انتخاب هیجان انگیز در مدل و رنگ کیف زنانه به یک استایل جذاب و زیبا دست پیدا کرد . احتمالا دیده‌اید که برخی از کیف‌هایی که در سال جدید به عنوان مُد سال جدید در زمینه‌ی کیف بهاری انتخاب شده‌اند در سال قبل هم به عنوان یک ترند بهاری و تابستانه به عنوان مُد سال معرفی شده‌اند نظیر کیف‌های بزرگ ، حصیری ، پلاستیکی و … که ما در ادامه مقاله درباره آنها توضیح می‌دهیم و با مدل‌های جدید کیف‌های زنانه بهاره و تابستانه آشنا خواهیم شد .

امروز در تارنمای کیف و کفش چرم پاتکان سعی بر این داریم تا به شما همراهان همیشگی کفش پاتکان جدیدترین مدل‌های کیف سال 98 را تحت عنوان یک مقاله‌ی جذاب ارائه دهیم با ما در این مقاله‌ی جذاب همراه باشید .

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف زنانه بزرگ

ترند کیف زنانه سال 98

یکی از ترندهای بهار سال 98 کیف‌های بزرگ می‌باشند این کیف‌ها دارای ساخت و طراحی بزرگ بوده و بسیار جادار می‌باشد و برای بانوانی که همواره باید وسایل زیادی را با خود در طول روز حمل کنن بسیار مناسب بوده . این کیف ها در بازار امروزی در طرح ها و رنگ‌بندی‌های متنوعی ساخت و توزیع می‌شوند .

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف چرم پوست ماری

ترند کیف زنانه سال 98

از دیگر ترندهای امسال کیف‌های چرم پوست ماری می‌باشد . این مدل کیف یکی از لوکس‌ترین و گران قیمت‌ترین مدل‌های کیف زنانه می‌باشد که دارای ظاهر شیک و جذابی می‌باشد . از این کیف می‌توانید برای مجالس رسمی استفاده کنید و از ظاهر جذاب خود لذت ببرید .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : انتخاب کفش مناسب زنانه کلیک کنید

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف استوانه‌ای

ترند کیف زنانه سال 98

یکی از مدل‌های جذاب کیف زنانه که بسیار مورد توجه مخاطبان بازار فروش جهانی قرار گرفته کیف‌های زنانه استوانه‌ای می‌باشد . دز طراحی این مدل کیف‌هااز دسته‌های کوتاه استفاده شده است که باعث جذابیت بیشتر این مدل میف شده است . کیف‌های استوانه‌ای در طرح‌ها و سازهای متنوعی طراحی و تولید می‌شوند و گزینه‌ی بسیار مناسبی برای استفاده در مهمانی‌های خصوصی می‌باشد .

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف پلاستیکی

ترند کیف زنانه سال 98

این مدل کیف در بهار سال پیش نیز یکی از ترندهای بهاری بوده است . ویژگی اصلی‌ای مدل‌های پلاستیکی کیف زنانه ضد آب بودن آنها می‌باشد که در هنگام بارندگی به خوبی از محتویات داخل کیف شما حفاظت می‌کند . این مدل کیف در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی ساخته و تولید می‌شوند .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : ست جوراب و کفش زنانه کلیک کنید

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف بافتنی

ترند کیف زنانه سال 98

یکی از ترندهای جذاب امسال کیف‌های بافتنی می‌باشد که بسیار مناسب اسایل‌های هنری و حذاب می‌باشد . از این مدل کیف می‌توانید در استایل روزمره‌ی خود استفاده کنید و از جذابیت این کیف در استایل خود لذت ببرید .

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف مکعبی

ترند کیف زنانه سال 98

احتمالا با نگاهی کوتاه متوجه می‌شوید که این مدل کیف بسیار شبیه مدل کیف ناهار مدرسه می‌باشد . از این مدل کیف سعی کنید در تیپ و استایل روزانه‌ی خود استفاده نکنید به این دلیل که حمل آن بسیار دشوارتر از کیف‌های زنانه دیگر می‌باشد . بهترین موقع برای استفاده از این قبیل مدل‌ها مهمانی‌های خصوصی و مجالس خاص می‌باشد .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : در بهار چه رنگی بپوشیم کلیک کنید

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف حصیری

ترند کیف زنانه سال 98

این مدل کیف چندین سالی می‌باشد که جزو شاکله‌ی اصلی مد هر سال می‌باشد و بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته‌اند . رنگ امسال این مدل کیف به رنگ برنز می‌باشد که می‌توانید از آن برای استایل روزانه‌ی خود استفاده کنید .

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف گردنبندی

ترند کیف زنانه سال 98

از دلایلی که به این دست کیف‌ها ، کیف‌های گردنبندی گفته می‌شود این است که این مدل کیف به جای اینکه روز شانه سوار شوند بر دور گردن قرار می‌گیرند و به همین نام نیز شناخته شده‌اند .هدف ابتدایی تولید این مدل کیف‌ها برای حمل گوشی‌های همراه بوده که با گذشت چند سالی کم کم وارد عرصه‌ی مُد زنانه شدند . این مدل کیف‌ها مناسب کسانی هست که علاقه‌ی زیادی به کیف‌های حجیم و بزرگ ندارند و وسایل زیادی با خود حمل نمی‌کنند .

این مقاله‌ی جذاب را از دست ندهید : پنج ترکیب رنگ محبوب در دنیای مُد کلیک کنید

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف کیسه‌ای

ترند کیف زنانه سال 98

این مدل کیف چندین سالی است که بین خانم‌ها طرفدار بسیاری پیدا کرده است و امسال نیز یکی از ترندهای اصلی بهاره نیز می‌باشد . این کیف‌ها با رنگ‌بندی متنوع دارای طرح‌های متفاوت به بازار عرضه می‌شوند .

ترند کیف زنانه سال 98 : کیف زنانه به رنگ پاستیلی

ترند کیف زنانه سال 98

این رنگ کیف سال پیش نیز جزو ترندهای اصلی بهاره بود و امسال نیز در لیست ترندهای بهاره نیز قرار گرفته‌اند و یکی از محبوب‌ترین رنگ‌های بهاری امسال نیز نام گرفته است .

برای ورود به فروشگاه کیف و کفش چرم پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *