انتخاب رنگ با الهام از طبیعت

انتخاب رنگ با الهام از طبیعت

انتخاب رنگ با الهام از طبیعت

نحوه صحیح انتخاب رنگ با الهام از طبیعت بواسطه شناخت آنها 

الهام از طبیعت : همه‌ی ما برای اینکه به یک سلیقه‌ی جذاب و دوست‌داشتنی برسیم نیاز به یک الگو داریم و این موضوع در بحث پوشاک و کفش به شدت پر رنگ‌تر میگردد . همه چیز به خوش‌پوشی ما در انتخاب لباس و کفش معنا نمی‌شود بلکه پوشش ما باید در راستای رساندن هدفی به کسانی که ما را می‌بینند باشد . چه منبع الهامی بهتر از طبیعت پیرامون‌مان برای الهام گیری در رنگ و جنس پوشش ( لباس، کیف ، کفش و… ) مورد استفاده‌مان ؟

الهام از طبیعت می‌تواند کمک به سزایی به ما در انتخاب رنگ و جنس مورد نیازمان در پوشاک و کفش و اکسسوری انتخابی ما انجام دهد .
استفاده مفید از پوشاک و کفش هم همانند هر کار دیگری نیاز به دانش و هنر خود را دارد .

امروز در تارنمای کیف و کفش پاتکانمال سعی بر این داریم که به شما همراهان همیشگی کفش پاتکان نحوه صحیح الهام گیری از طبیعت بواسطه شناخت پالت رنگ‌ها و کاراکتر آنها ، پارچه‌ها و … در قالب یک مقاله‌ی کامل و جذاب ارائه دهیم . با ما در این مقاله جذاب همراه باشید.

پالت شماره یک الهام از طبیعت

این مقاله را از دست ندهید : پنج ترکیب رنگ محبوب در دنیای مُد کلیک کنیدانتخاب رنگ با الهام از طبیعت

این پالت رنگ به دلیل وجود بیشترین تونالیته رنگ تیره به نسبت رنگ‌های روشنِ موجود در این پالت ، بسیار مناسب فصل‌های سرو و زمستانی سال می‌باشد . این پالت به دلیل وجود دو رنگ آبی و بنفش در بیننده حس احترام در مصرف کننده حس قدرت را القا می‌کند .

پالت شماره دو الهام از طبیعت

شناخت و انتخاب پاشنه کفش درستانتخاب رنگ با الهام از طبیعت

بسیاری این پالت را یادآور رنگ‌های محبوب مراکش می‌دانند ، رنگ‌های موجود در این پالت به بیننده حس انرژی و صمیمیت را القا می‌کند و این پالت بسیار مناسب برای روزهای گرم بهاری و تابستانی می‌باشد .

پالت شماره سه الهام از طبیعت

همه چیز درباره‌ی کفش های طبی کلیک کنیدانتخاب رنگ با الهام از طبیعت

این پالت مناسب هر ماه سال می‌باشد و می‌توان از آن در هر چهار فصل سال استفاده کرد . به دلیل وجود رنگ‌هایی نظیر زرد و خردلی و سایه‌های جذاب از رنگ آبی ترکیب جذاب و بی‌نظیری از قدرت و انرژی را به بیننده القا می‌کند .

پالت شماره چهار الهام از طبیعت

نحوه ست کردن کفش زنانه با لباس کلیک کنیدانتخاب رنگ با الهام از طبیعت

این پالت به علت وجود رنگ‌های گلبهی و سبز در خود ، احساس آرامش را به بیننده القا می‌کند . این پالت جذاب مناسب فصل‌های گرم و سرد سال بوده و ترکیب فوق‌العاده‌ای با رنگ پوست‌های روشن می‌سازد .

پالت شماره پنج الهام از طبیعت

ویژگی کفش پیاده روی کلیک کنیدانتخاب رنگ با الهام از طبیعت

در این پالت شاهد تعادل زیبای رنگ‌های سرد ( مانند آبی ) و گرم (سبز) می‌باشیم که این موضوع باعث راحتی خیالمان از بابت استفاده از این پالت در روزهای گرم و سرد می‌شود . اگر سراغ این پالت می‌روید توصیه ما به شما این است که کیف و کفش خود را از تونالیته طوسی انتخاب کنید و اگر از مشتریان اکسسوری می‌باشید بهترین گزینه برای رنگ اکسسوری ( دستبند ، گوشواره و … ) رنگ زرد می‌باشد .

پالت شماره شش الهام از طبیعت

انتخاب رنگ با الهام از طبیعت

کافیست نگاهی به داخل انجیر بیاندازید و متوجه ترکیب جذاب رنگ‌های نارنجی و گلبهی با رنگ بیرونی انجیر رنگ بنفش شوید ، ترکیبی که بسیار مناسب روزهای سرد زمستانی می‌باشد . توجه داشته باشید که اگر از مخاطبان این پالت هستید و از ترکیب رنگ آن در استایل خود استفاده می‌کنید ، از استفاده از رنگ مشکی در این ترکیب خودداری کنید و در صورت لزوم از تونالیته طوسی کم‌رنگ استفاده کنید . کفش رنگ نود Nude انتخاب جذابی برای این ست می‌باشد .

پالت شماره هفت الهام از طبیعت

معرفی یک کفش راحتی جذاب ویژه‌ی بانوان کلیک کنیدانتخاب رنگ با الهام از طبیعت

این پالت از ترکیب رنگ های محبوب و سنتی در هندوستان ( ترکیب حاصل از رنگ‌های صورتی ، گلبهی و نارنجی ) می‌باشد ، که بسیار مناسب برای روزهای گرم سال بوده . نکته‌ای که در حین استفاده از این پالت رنگ‌ها باید به آن توجه داشته باشیم این است که باید در درون خانواده رنگ‌های گرم بمانیم و پیشنهاد طراحان مُد برای از بین نبردن تعادل دلنشین این پالت رنگ این است که حدالامکان سراغ رنگ غالبی نظیر مشکی نرویم .

پالت شماره هشت الهام از طبیعت

انتخاب رنگ با الهام از طبیعت

این پالت به علت وجود رنگ‌هایی نظیر آجری و قهوه‌ای به نسبت دیگر پالت‌ها وجه‌ی رسمی‌تری دارد . شما در حین استفاده از این پالت می‌توانید از رنگ مشکی نیز استفاده کنید و حتی می‌توانید برای ایجاد تعادل در این پالت رنگ سراغ رنگ‌های سورمه‌ای و قهوه‌ای تیره نیز بروید .

برای مشاهده صفحه‌ی فروشگاه کیف و کفش چرم پاتکان کلیک کنید 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *