استایل هنری مردانه چگونه است

استایل هنری مردانه

استایل هنری مردانه چگونه است

چطور می‌توانیم با انتخاب درست پوشاک به یک استایل هنری مردانه دست پیدا کنیم

استایل هنری مردانه : یکی از استایل‌هایی که امروزه بین جوانان باب شده است ، استایل هنری مردانه می‌باشد که گاها با انتخاب نادرست پوشاک و اکسسوری تبدیل به یکی از سختترین استایل‌های مردانه می‌شود .
اما شما می‌توانید به راحتی با رعایت چند قواعد نانوشته در دنیای مُد به یک استایل جذاب هنری دست پیدا کنید.

امروز در تارنمای کیف و کفش پاتکان سعی بر این داریم که راهنمای جامعی برای داشتن یک استایل هنری جذاب برای شما بزرگواران ارائه دهیم . با ما در این مقاله جذاب همراه باشید .

قواعدی که باید برای داشتن یک استایل هنری مردانه رعایت کنیم

سعی کنید انتخاب‌هایتان لباس‌های گشاد یا فرم آزاد باشد
به جزئیاتی که باعث خاص شدن استایلتان است توجه کنید و به آنها اهمیت دهید
وجود اکسسوری (نظیر گردنبند ، کمربند ، دستبند و … ) ضروری محسوب می‌شود
همواره سعی کنید چند طرح در استایل خود به کار ببرید
سعی کنید کمی ریش و موهای خودتان را بلندتر از حد معمول نگاه دارید
سعی کنید خیلی شق و رق یا اصطلاحا اتو کشیده نباشید

ورود به صفحه‌ی کفش مردانه کلیک کنید

استایل هنری مردانه

سراغ شلوارهای جین روشن روید

برای دست یافتن به یک استایل هنری مردانه متفاوت سعی کنید جای شلوارهای جین تیره سراغ شلوارهای جین روشن روید . هر چقدر شلوار جین روشن‌تر باشد استایل شما نزدیکتر می‌شود به یک استایل هنری .

ورود به صفحه‌ی کیف مردانه کلیک کنید

استایل هنری مردانه

از اضافه کردن سلیقه شخصی خودتان نترسید

سعی کنید لباس‌هایی را که دارید به گونه‌ای متفاوت‌تر از دیگران بپوشید و حتی سلیقه خودتان را به آن اضافه کنید و از اینکار ترسی نداشته باشید . فراموش نکنید که دنیای مُد ، دنیای پایان ناپذیر است .
بطور مثال :
می‌توانید روی تی‌شرت خود ، پیراهن مردانه بپوشید و دکمه‌های آن را باز بگذارید و یا حتی از یک شال نخی طرح دار رنگی دور گردن و روی پیراهن استفاده کنید .

استایل هنری مردانه

پیراهن‌های طرح‌دار را امتحان کنید

همواره پوشیدن پیراهن‌های راه راه و چهارخانه در پیراهن‌های مردانه نقطه‌ی امن استایل رسمی و حتی روزمره محسوب می‌شود اما شما باید کمی ساختارشکن عمل کنید و لباس‌های طرح‌دار را جایگزین پیراهن‌های مردانه راه راه یا چهارخانه کنید .
ست کردن پیراهن‌های طرح‌دار اصلا سخت نیست کافیست بقیه قسمت‌های استایل خود را ساده نگاه دارید و فقط پیراهن شما طرح‌دار باشد .

استایل هنری مردانه

صندل را جایگزین کتانی کنید

در روزهای گرم سال به جای استفاده از کتانی‌های بسته سراغ صندل‌های رو باز روید . این مورد علاوه بر استایل برای سلامت پاهای شما نیز مفید است زیرا صندل های روباز باعث جلوگیری از تعرق در پا گردیده و عملیات نفس‌کشی در پا را به خوبی انجام می‌دهد .
صندل‌ها را می‌توانید به راحتی با شلوارهای کتان مردانه ست کنید .

ورو.د به صفحه‌ی فروش کمربند مردانه کلیک کنید

استایل هنری مردانه

 

وجود اکسسوری ضروری است

وجود اکسسوری در استایل هنری مردانه یکی از موضوعات ضروری است که باید با انتخاب‌های درست کامل شود . چرم و چوب گزینه‌های اصلی شما برای آویزهای تزئینی می‌باشد . البته قبل از همه چیز شما باید سبک پوشش خودتان را پیدا کنید و بعد بر اساس نیازتان لباس‌ها و اکسسوری‌های مورد نیاز خودتان را تهیه کنید. این امر باعث جلوگیری از شلخته بودن استایل شما می‌شود .
فروشگاه چرم پاتکان با ارائه کیف‌های مردانه و کمربندهای با کیفیت بالا ساخته شده از چرم طبیعی می‌تواند در رسیدن به یک استایل جذاب به شما بزرگوارن کمک کند .

استایل هنری مردانه

طوری لباس بپوشید که انگار مهم نیست

از اصلی‌ترین نکات استایل هنری این می‌باشد که شما به گونه‌ای عمل کنید که انگار هیچ برنامه‌ی قبلی‌ای برای داشتن این تیپ نداشته‌اید.
و صد البته که واقعیت به گونه‌ی دیگری است .

بطور مثال پیراهن را بیرون از شلوار بگذارید ، شال گردن خود را باز رها کنید ، جوراب نپوشید و راحت لباس بپوشید .البته باید به هارمونی پوشاک و اکسسوری خود باید توجه داشته باشید .

برای ورود به صفحه‌ی فروشگاه پاتکان کلیک کنید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *